Eurohoist VIER 15 JAAR

Eurohoist (23 Junie 2021) –Mixer Hoisting, 'n korporasiemaatskappy, herdenk sy 15de bestaansjaar deur sy spanlede en die plaaslike gemeenskap te vier.
Eurohoist-produkte bemagtig nou al vir 15 jaar die bouvoorraad, konstruksie, materiaaloorhandiging. Hulle is ontwikkel en vervaardig om ongeëwenaarde gehalte, blywende waarde en topprestasie te lewer. Geskep met die kliënt in gedagte, Eurohoist-produkte bevat noukeurig vervaardigde besonderhede om te verseker dat sy produkte eenvoudige, intuïtiewe en bowenal betroubare werking bied.
"Ek wil graag ons toegewyde span by Mixer gelukwens met 15 jaar se toegewyde diens aan die bedryf, ons kliënte en ons verspreiders," het hoofbestuurder Yan, hoofbestuurder, gesê. "Hul harde werk en toewyding is die rede waarom MIxer 'n bedryfsleier en 'n gewaardeerde lid van ons plaaslike gemeenskap is."
“Dit is vir ons belangrik om ons waardering aan ons spanlede en die plaaslike gemeenskap te wys vir al hul ondersteuning gedurende die afgelope 15 jaar,” het Yan gesê. "Ons sukses is gebou op die toewyding van ons spanlede en hul gesinne."

QQ图片20210707110951


Postyd: 24 Junie 2021